کاربر گرامی، شما با VPN وارد سایت بیداول شدید، لطفاً برای سرعت بهتر در ارسال پیشنهادها VPN خود را خاموش کنید.
0
بازی پلی استیشن فور FARCRY5
ظرفیت حراجی: 8 از 20 نفر ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۲۲:۳۰:۰۰ سقف حراجی (70%): 266,000 تومان
قیمت کالا: 380,000 تومان
کد حراجی: 587
آخرین پیشنهادها  
Pedram ۲۲:۳۴:۰۵ 254,000 تومان
OverBid ۲۲:۳۴:۰۱ 252,000 تومان
Pedram ۲۲:۳۳:۵۹ 250,000 تومان
OverBid ۲۲:۳۳:۵۸ 248,000 تومان
Pedram ۲۲:۳۳:۴۸ 246,000 تومان
OverBid ۲۲:۳۳:۴۶ 244,000 تومان
Pedram ۲۲:۳۳:۳۶ 242,000 تومان
Amir ۲۲:۳۳:۳۵ 240,000 تومان
Pedram ۲۲:۳۳:۲۹ 238,000 تومان
2000 ورودی رایگان 70 %
Pedram
برنده حراجی Pedram است
کد ملی: 001***2595
استان: تهران شهر: تهران

بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 (به انگلیسی: Far Cry 5) یک بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک اکشن-ماجراجویی و تیراندازی اول شخص است که توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده و بوسیله یوبی‌سافت در ۲۷ مارس ۲۰۱۸ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. این یازدهمین نسخه و پنجمین عنوان اصلی در مجموعه بازی‌های فار کرای محسوب می‌شود.
به هوپ کانتی در ایالت مونتانا خوش آمدید . بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 این شهر خانه گروهی از افراد تندرو می باشد که عقیده دارند دنیا باید به پایان برسد و آنها وسیله این امر می باشند . نام این گروه دروازه ادن می باشد ، رهبری این گروه برعهده جوزف سید و برادرانش می باشد . سید عقیده دارید که او انتخاب شده است تا مردم شهر خود را از نابودی کامل نجات دهد و به سرانجامی نکو برساند اما در واقعیت سید یک فرد دیوانه می باشد و گروه دروازه های ادن یک گروه شبه نظامی می باشد که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ یزی واهمه ندارد .

تحت حکومت این فرد دیوانه افراد بیگناه زیادی کشته شدند و مردم تمام ارتباط خود را با شهر های اطراف از دست دادند . بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 گیمرها در نقش معاون کلانتر وارد این شهر می شود و ماموریت دارد که سید را دستگیر کند ، تعدادی از مردم شهر به مبارزه با سید می پردازند اما تمام آنها جان خود را از دست می دهند در میان این افراد یک کشیش به نام جروم یک صاحب رستوران به نام مری و یک ارتشی سابق به نام نیک حاظر به کمک به شما می باشند .

مانند بازی های قبلی این سری بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 یک بازی در سبک اکشن اول شخص ماجراجویی می باشد که بصورت جهان باز در جریان است . بازی برای اولین بار دارای یک سیستم طرای شخصیت بسیار جذاب می باشد که بوسیله آن شما می توانید جنسیت ، ظاهر و رنگ پوست شخصیت خود را انتخاب کرده و شخصی سازی کنید . در بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 ابزارهای بسیاری در کنار سلاح های بسیاری در اختیار شما می باشد که استفاده از آنها باعث جذابیت بسیار بالای گیم پلی بازی شده است .

به دلیل جهان باز بودن دنیای این بازی شما می توانید در دنیای بازی به گشت و گذار بپردازید که به دو صورت پیاده و یا با استفاده از وسایل نقلیه امکان پذیر است . وسایل نقلیه بسیار زیاد و متنوعی برای این بازی طراحی شده است ، کامیون ، اتوبوس ، قایق ، هواپیما و هلیکوپتر تنها تعداد اندکی از وسایل نقلیه موجود در این بازی می باشد . در بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 برای اولین بار در این سری شما می توانید افراد محلی موجود در دنیای بازی را راضی به همکاری با خودتان کنید و از مهارت های آنها در مراحل مختلف بازی استفاده کنید همچنین برای اولین بار در این سری مراحل داستانی این بازی را می توانید بصورت تنهایی و یا با کمک دوستانتان به انجام برسانید . بازی رایانه ای Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ فرویه ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد .

بررسی بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5

بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 یکی از بازی های جدید منتشر شده در سبک آزاد برای کنسول های بازی محبوب و پرطرفدار PS4 و ایکس باکس وان می باشد که دارای نسخه ای مخصوص برای کامپیوتر های شخصی نیز است. از این رو تعداد زیادی از کاربران می توانند امکان بازی کردن آن را تجربه کنند. اولین نسخه از این بازی در تاریخ مارس ۲۰۱۸ توسط استودیوی بازی سازی یوبی سافت به کاربران عرضه خواهد شد. در نسخه پنجم از بازی فارکرای شاهد تغییراتی هستیم که باعث افزایش جذابیت خواهد شد اما این تغییرات به میزانی نیست که از دنیای همیشگی و فضای آشنای بازی دور شویم. بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 در جهان نامحدود را به شما ارائه می دهد که با شخصیت ها، ماموریت ها و داستان های مختلف درگیر شده است.

رهبر گروه Eden’s Gate ، شخصی تنها نیست که در خیابان‌ ها راه بیوفتد و پیامی را که شنیده به شکلی ناگوار روی مردم اعمال کند. همیشه چنین افرادی همراهانی با خود دارند و اعضای خانواده جوزف نیز در دسته گردن کلفت ‌ترین ساکنین این منطقه به شمار می ‌روند. جیکوب، برادر بزرگ‌ تر جوزف است. او عضو سابق ارتش ایالات متحده آمریکا بوده و در زمینه ‌های ویژه‌ ای تخصص دارد. تنها دختری که در پوستر بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 مشاهده می‌کنید فیث نام دارد و به نوعی حافظ صلح خانواده است. او همیشه روی موهایش را با گل می ‌پوشاند و سکوت و آرامش را در تک تک اعضای خانواده برقرار می‌کند. در نهایت، کوچک‌ترین برادر جوزف، جان نام دارد که سر و کارش با پول و سرمایه ‌های خانواده است و به نوعی حساب‌دار خانواده سید محسوب می ‌شود.

اولین نکته ای که دوست دارم به شما بگویم این است که یوبی سافت در بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 تصمیم به استفاده کردن از فرقه های مذهبی کرده است. نخستین ویژگی این نوع فرقه‌ ها، رهبری تمامیت‌خواه است که از قدرت سخنوری بی ‌نظیری بهره‌مند است و توسط مریدان پرستش می‌ شود. ویژگی دوم عقاید اجباری مخصوص فرقه است تا برای مردم وابستگی و محدودیت ایجاد کند و نفوذ سران فرقه را افزایش دهد. ویژگی سوم اما کمی متفاوت است. این فرقه باید صدمه بزند! اینجا است که پای جسدهای روی هم انباشته ‌شده به داستان باز می ‌شود. فرقه‌ها معمولا به‌ عنوان گروه‌ هایی بسیار پیچیده و غیر قابل فهم در رسانه ‌ها معرفی می ‌شوند. اما یوبی سافت برای طراحی ویژگی‌ های فرقه‌ مورد نظر خود، به سراغ یک متخصص فرقه ‌شناسی رفته است.

یوبی سافت سعی کرده تا ظاهر و رفتار دشمنان بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 را بسیار شبیه به آدم‌ های روستایی عادی آمریکایی طراحی کند. کسانی که به جوزف ایمان آورده ‌اند، افرادی عادی هستند که اگر ببینند به دین و مذهب اعتقاد ندارید، شما را به کشتن خواهند داد. با توجه به داستان بازی، به همین دلیل است که یوبی سافت این منطقه را برای بازی جدید خود در نظر گرفته است. مردم این ایالت همیشه به دنبال آزادی هستند و دوست ندارند کسی سر به سرشان بگذارد. آن ‌ها حتی به دولت هم اعتماد ندارد و تنها چیزی که می‌ شناسند، اعتقادات خودشان است. با این تفاسیر یوبی ‌سافت این منطقه را بهترین مکان برای ایجاد یک مشت افرادی دید که سعی دارند با آزادی مردم بازی کنند و آن ‌ها را به بدترین شکل ممکن به مذهب خود هدایت کنند.

وظیفه شما در بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 این است که با همراهی گروهی از مردم هوپ کانتی، یک گروه مقاومت تشکیل دهید و در برابر رفتار‌های جوزف ایستادگی کنید. آن طور که از داستان بازی هم می ‌شود حدس زد، فارکرای ۵ اتمسفر و محیطی بی ‌رحمی دارد و شخصیت‌ های بازی در آن باید با انواع و اقسام مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کنند. در نگاه اول شاید به نظر آید که توانایی های موجود در این بازی کمی تعجب برانگیز است، اما اگر کمی مشغود بازی کردن شوید، بدون اتمام کردن آن متوجه خواهید شد که هیچ چیز غیر عادی در بازی قرار داده نشده و شما می توانید هر آنچه را که در ذهن خودتان دارید را در فارکرای ۵ پیاده سازی کنید. سرقت کردن از کامیون های بزرگ، آزاد سازی شهرک ها، تلاش به منفجر کردن ماشین های حمل اسلحه و غیره گوشه ای از کار هایی است که گیمر توانایی انجام دادن آن ها را خواهد داشت.

شما در راه رسیدن به اهداف تان می توانید آرام باشید و شمرده شمرده قدم های خودتان را به سوی موفقیت بردارید و یا این نارنجک هایی را تهیه کرده و با پرتاب کردن به سمت مردم سر و صدا بلند کرده و توجه ها را به خودتان جلب کنید. این همان اختیار در تصمیم گیری است که توسعه دهنده بازی به خوبی موفق پیاده سازی آن شده است. این امکان در فارکرای ۴ و دیگر نسخه ها نیز قابل مشاهده بود ولی در این ورژن از سری بازی های فارکرای به اوج و پختگی خوبی رسیده است. در ادامه مسیر بدون محدودیت در داخل بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 بهتر به این ویژگی خوب از بازی هم اشاره کنیم. شما می توانید مردم های عادی را به استخدام خودتان را درآورید و در انجام دادن کار ها به شما کنند. شما در کسب و کار های آنان شریک شده و از درآمد های حاصله از کسب و کارها نیز منتفع شوید. یا اینکه یک سگ برای خودتان بخرید و همیشه همراه خودتان داشته باشید و از آن برای کشتن افرادی که در سر راه شما قرار می گیرند استفاده کنید.

ابزار مختلفی برای نبرد های تن به تن در نظر گرفته شده است که از جمله آن‌ ها می‌توان به چنگال ‌های کشاورزی اشاره کرد که خیلی شیک می‌ توان آن‌ ها را به سمت دشمن پرتاب کرد و شاهد مرگ دشمن بود یا همچنین از چکش برای خرد کردن استخوان دشمن استفاده کرد. از طرفی دیگر بخش مهمی از بازی را سلاح‌ گرم تشکیل می ‌دهند. بازی دارای بزرگ ‌ترین مجموعه اسلحه ‌های تاریخ سری Far Cry است. در نهایت بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 همانند نسخه ‌های قبل، دارای فعالیت ‌هایی چون ماهی‌گیری و شکار خواهد بود و ابزار شما قابل ارتقا هستند. آخرین نکته ای که اشاره می کنیم این است که شما در این سری از بازی نیز برای اولین بار می توانید پرواز کردن را انجام دهید.

داستان بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5

بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 در یک دنیای خیالی به نام مونتانا رخ می دهد. جایی که یک کشیش به نام Joseph Seed به عنوان یک فرد برجسته شناخته شده است. Seed معتقد است که او برای محافظت از امید مردم شهر از “سقوط اجتناب ناپذیر” انتخاب شده است و می خواهد جماعتی را برای ورود به نام دروازه Eden جمع آوری کند. این ظاهر قضیه بوده که این فرد برای رسیدن به مأموریتش که نجات مردم است می خواهد به آن دروازه برود. در واقع، جوزف یک فرد افراط گرا بوده و دروازه ادن یک فرقه قاتل نظامی است. تحت حکومت او دروازه ادن از جبر و خشونت استفاده می کند تا به زور ساکنان شهر هوپ را به افرادی تبدیل کند که با دنیای بیرون تماس نداشته باشند و با ایجاد ارعاب آنها را در این راه همراهی میکند.

گیمرها در بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 نقش یک معاون کلانتر را ایفا می کنند که بخشی از نیروی کار است که به ایالت هوپ فرستاده می شود تا Seed را دستگیر کند. سید خود را به عنوان “پدر” اعلام نموده و با کمک برادران و خواهران خود که تحت عنوان “هرالد” نامیده می شود، کنترل خود را بر شهر بیشتر می کند. یعقوب، یک افسر نظامی سابق که سربازان مسلح خود را نظارت می کند؛ جان، یک وکیل است که قادر به به دست آوردن بسیاری از زمین در شهر امید برای دروازه Eden؛ و ایمان، که به عنوان یک صلح طلب عمل می کند تا مردم را به ایمان آوردن و اعتماد به برادر بزرگترش برساند.

ساکنانی نیز از شهر هوپ با جوزف سید مخالفت می کنند که شامل پاستور جفریس، رهبر کلیسای محلی است که جماعت او را توسط دروازه ادن گرفته است؛ مری مه، یک متصدی بار که پدرش توسط فرقه به خودکشی رانده شد؛ و نیک ریا، یک خلبان است که می خواهد در فرقه نفوذ نموده و آن را از درون متلاشی سازد.

گیم پلی بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5

گیم پلی بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5، همانند نسخه های قبلی فار کرای اول شخص تیراندارزی است که در یک محیط open world یا دنیای بدون مرز قرار دارد که بازیکنان می توانند آزادانه به استفاده از وسایل نقلیه موجود در بازی به راحتی از آن ها استفاده کنند.

بر خلاف عناوین قبلی سری که در آن بازیکنان نقش مجموعه ای از شخصیت ها را بر عهده داشتند در Far Cry 5 این بازی دارای یک شخصیت ایجاد شده تازه است که بازیکنان می توانند از ظواهر و جنسیت و لباس ها بسته به علاقه خود استفاده کنند.
در بازی فار کرای ۵ بازیکنان دارای انواع سلاح های فوق سری و انفجاری هستند که برای مبارزه با دشمنان مبارزه می کنند. در حالی که بازی پلی استیشن ۴ Far Cry 5 طیف گسترده ای از سلاح های جدید برای جنگ های نزدیک را در اختیار بازیکن قرار می دهد که با مقادیر قبلی Far Cry کمی متفاوت است. این بازی همچنین دارای یک سیستم استخدام است.

البته استخدام منظور به کارگیری مردم محلی را مناطق و شهرستان های گوناگون است که با به کار گیری این افراد می توانید در کنار آنها به مبارزه بپردازید. این سیستم بسیار مشابه ویژگی freind است که در Far Cry 2 استفاده می شد.
در سیستم “Guns for Hire” بازیکنان می توانند جنگجوهای محلی را متقاعد کنند تا برای مبارزه با دشمنان به شما بپیوندند. هر جنگجو دارای مهارت ها و شخصیت های منحصر به فرد خود است. گیمرها همچنین می توانند از طریق سیستم Fang for Hire که قبلا در Far Cry Primal در سری بازی های فار کرای معرفی شده بود حیوانات وحشی را رام نموده و از آن ها در نبردها استفاده کنند.

حیوانات وحشی می توانند به بازیکن کمک نموده و دستورات بازیکنان تبعیت کنند. حیوانات وحشی الگوهای مختلفی برای مبارزه خواهند داشت. در بازی Far Cry 5 مکانیک ماهیگیری نیز معرفی شده است.

ناشر: یوبی سافت
موتور : موتور دنیا
سکو : مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان
سبک : اکشن-ماجراجویی، تیراندازی اول شخص
حالت : یک‌نفره، چندنفره

برای ثبت امتیاز باید وارد حساب کاربری خود شوید

OverBid - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۲۲:۳۴:۳۸
Pedram - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۲۲:۳۴:۵۰
# نام کاربری تعداد پیشنهاد تعداد پیشنهاد ثبت شده مانده پیشنهاد تعداد حراجی های شرکت کرده
1 Mana 17 0 17 52
2 Jorchin 17 0 17 287
3 Amir 19 9 10 51
4 parmood 19 17 2 221
5 Nazi 19 16 3 42
6 Pedram 19 17 2 216
7 Mohammad 19 1 18 201
8 OverBid 17 10 7 123
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیداول است